Відгуки про компанію Супермаркет рюкзаків на канцтоварів Rukzak-Market
Світлана С.
Добре
Прийшли картини з грязними краями...Але неможливо зрозуміти чи так відправили чи це на пошті підчас пересилки замастили ...а так все добре...саме більш сподобалось це наложка і те що є укр пошта
Прийшли картини з грязними краями...Але неможливо зрозуміти чи так відправили чи це на пошті підчас пересилки замастили ...а так все добре...саме більш сподобалось це наложка і те що є укр пошта
Швидко якісно доступно