Рюкзак дитячий дошкільний YES K-19 Rocket код: 556541
РОЗПРОДАЖ
-10%

681 ₴
612,90 ₴
- В наявності
- Код: 556541
+380 (50) 923-23-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блискучі паєтки, яскравий колір і чарівний звір на корпусі рюкзачка – що ще потрібно для щастя? Одне основне відділення дозволяє зберігати необхідні дитячі речі в порядку. Конструкція рюкзака вдало доповнена двома бічними кишенями – для пачки серветок або інших предметів. Регульовані по ширині обхвату лямки щільно прилягають до спини дитини, мінімізують тиск на його плечі і хребет. Власний рюкзачок привчає дитину до самостійного носіння речей в майбутньому – під час навчання в школі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 130 г |
| Висота | 24.5 см |
| Глибина | 9 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Об`єм | 5.5 л |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид продукції | Рюкзак дитячий К-19 |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Кількість кишень | 2 |
| Колекція | Rock |
| Модель рюкзака | K-19 |
| Розмір | S |
| Серія рюкзака | <> |
| торговельна марка | Да |
- Ціна: 612,90 ₴




