Алмазна мозаїка Маленький Сімба 20*20 см Dreamtoys (S10032)

312 ₴
- Немає в наявності
- Код: S10032
+380 (50) 923-23-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий алмазний набір включає в себе полотно з надрукованою на ньому кольоровий схемою, набір різнокольорових акрилових страз, спеціальний олівець для нанесення страз ( "алмазів") і блюдце для їх сортування. На полотно зі схемою нанесений клейовий шар, яких закритий захисною підкладкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreamtoys |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 20 см |
| Жанр | Дитяча тематика |
| Заповнення | Повне |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 20*20см |
| Форма кристалів | кругла |
- Ціна: 312 ₴
