Картина по номерах Аніме Дуже приємно Бог Нанамі Момодзоно 40*50 см Origamі (LW31870)
Новинка

318 ₴
- Немає в наявності
- Код: LW31870
+380 (50) 923-23-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картина за номерами, виробництво Україна
До складу набору входить все необхідне для створення картини:
- полотно з контуром майбутнього малюнка, натягнуте на дерев'яний підрамник
- акрилові фарби, вакуумовані від висихання
- комплект пензлів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Origami |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 см |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Рівень складності | 4 |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова декоративна рамка | Без рамки |
| Розмір картини | 40*50 см |
- Ціна: 318 ₴
