Картина за номерами Дівчина в патріотичній сукні 40*50 см Орігамі (LW32580)
Новинка

318 ₴
- Немає в наявності
- Код: LW32580
+380 (50) 923-23-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картина із зображенням ночі
Картини за номерами стали дуже популярними серед любителів рукоділля та творчості. Це прекрасна можливість не тільки розслабитися і зануритися в творчість, але й отримати хороший результат без особливих зусиль. Одним із найкращих виробників картин за номерами в Україні є Орігамі. Одна з найбільш вражаючих картин орігамі - це зображення нічних фарб місяця. Ця картина передає таємничу атмосферу нічного неба з відтінками темно-синього та сірого кольорів, що ідеально підходить для відпочинку та релаксації, а всередині картини переважають яскраві кольори.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Origami |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Жанр | Космос |
| Матеріал | Полотно |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Рівень складності | 4 |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова декоративна рамка | Без рамки |
| Розмір картини | 40*50 см |
- Ціна: 318 ₴
