Пенал м'який YES TP-08 Frozen код: 532379
-19%

380 ₴
307,80 ₴
- В наявності
- Код: 532379
+380 (50) 923-23-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал для маленьких принцес. Компактний, водовідштовхувальний, функціональний, можна використовували як косметичку. Із яскравим, барвистим принтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60г |
| Водонепроникність/водовідштовхуваність | Водовідштовхувальний |
| Висота | 7,5 см |
| Група товарів | Пенал м'який |
| Довжина | 19см |
| Додаткові переваги | паєтки |
| Колекція | Frozen |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип пенала | Пенал м'який |
| торговельна марка | Да |
| Ширина | 7,5 см |
- Ціна: 307,80 ₴

