Отзывы о компании Супермаркет рюкзаков "Rukzak-market"
Ірина Р.
Отлично
Ольга Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Світлана К.
Отлично
Марина Ж.
Отлично
Наталья К.
Отлично
Доброго дня .Я в додатку пром-нещодавно,і наверно сама ,щось понажимала і відмінила. Мені дуже потрібні ті зошити. Чому ви мені не зателефонувал?
Ірина М.
Хорошо
Все було б добре на всі 5 зірок якби попередили що на зошитах на останньому листку російський прапор і російська мова...В теперішній час це взагалі недопустимо відправляти товар з кацапськими прапорами. Ну і гумку поклали не ту що замовляли...це таке.А кацапський прапор обурив.Вибачте але це ...
Наталья Н.
Отлично
Вадим З.
Отлично
Юлия Л.
Отлично
Яна Е.
Отлично
Швидко звязались,в той же день відправили,і менше чим через добу рюкзак був у мене вже. Якість не підвела. Дякую щиро.
Доброго дня .Я в додатку пром-нещодавно,і наверно сама ,щось понажимала і відмінила.
Мені дуже потрібні ті зошити.
Чому ви мені не зателефонувал?
Все було б добре на всі 5 зірок якби попередили що на зошитах на останньому листку російський прапор і російська мова...В теперішній час це взагалі недопустимо відправляти товар з кацапськими прапорами. Ну і гумку поклали не ту що замовляли...це таке.А кацапський прапор обурив.Вибачте але це ...
Швидко звязались,в той же день відправили,і менше чим через добу рюкзак був у мене вже.
Якість не підвела.
Дякую щиро.