Отзывы о компании Супермаркет рюкзаков "Rukzak-market"
Світлана С.
Хорошо
Прийшли картини з грязними краями...Але неможливо зрозуміти чи так відправили чи це на пошті підчас пересилки замастили ...а так все добре...саме більш сподобалось це наложка і те що є укр пошта
Прийшли картини з грязними краями...Але неможливо зрозуміти чи так відправили чи це на пошті підчас пересилки замастили ...а так все добре...саме більш сподобалось це наложка і те що є укр пошта
Швидко якісно доступно