Картина за номерами Грецька скульптура статуя у графіті 40*50 см Origami (LW3289)
Новинка

318 ₴
- Немає в наявності
- Код: LW3289
+380 (50) 923-23-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картина за номерами. Україна
Через 3 роки роботи з картинами різних виробників ми накопичили цінний досвід і тепер виробляємо картини самостійно! У картинах за номерами фірми Origami вирішені всі типові недоліки цього продукту: рідкі/висохлі фарби, слабка натяжка полотна, невідповідність кольору заявленому зображенню. Наш асортимент включає тільки найпопулярніші та найпривабливіші сюжети.
До складу набору входить все необхідне створення картини:
- якісне натуральне лляне полотно, натягнуте на дерев'яну рамку з нанесеними контурами майбутнього малюнка.
- водорозчинні яскраві акрилові фарби у вакуумній упаковці (від 10 до 40 кольорів)
- барабанна натяжка
- кольори фарб відповідають малюнку
- 3 кисті різного діаметру
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Origami |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Жанр | Люди на картині |
| Матеріал | Полотно |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Рівень складності | 3 |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова декоративна рамка | Без рамки |
| Розмір картини | 40*50 см |
- Ціна: 318 ₴
