Картина по номерах Геншин Імпакт: Аяка 40*70 см Origamі (LW30400)
Новинка

495 ₴
- Немає в наявності
- Код: LW30400
+380 (50) 923-23-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картина за номерами Origami. Власне виробництво. Україна
Через 3 роки роботи з картинами різних виробників, ми накопичили цінний досвід і тепер виробляємо картини самостійно! У картинах за номерами фірми Origami вирішені всі типові недоліки цього продукту: рідкі/висохлі фарби, слабка натяжка полотна, невідповідність колірної гами заявленому зображенню. Наш асортимент включає тільки самі популярні й привабливі сюжети.
До складу набору входить все необхідне для створення картини:
- якісний натуральний лляне полотно, натягнутий на дерев'яну рамку з нанесеними контурами майбутнього малюнка
- водорозчинні яскраві акрилові фарби у вакуумній упаковці (від 10 до 40 кольорів)
- барабанна натяжка
- кольори фарб відповідають малюнку
- 3 пензлі різного діаметру
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Origami |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 см |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Рівень складності | 4 |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова декоративна рамка | Без рамки |
| Розмір картини | 40*50 см |
- Ціна: 495 ₴
