Картина за номерами Рік та Морті 40*50 см Орігамі (LW3194)

322 ₴
- Немає в наявності
- Код: LW3194
+380 (50) 923-23-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картина із зображенням героїв мультфільму
Зізнайтеся, хто був фанатом цього шедевра зі світу мультиків? Це така невелика ностальгія за дитинством, тими безтурботними днями та годинами перед телевізором. І щоранку чекаєш на нову серію, бо це як ритуал, який не можна пропускати.
Звичайно ці дивні персонажі завжди привертали увагу серед тисяч інших мультфільмів. Щось у них було таке, що змушувало нас дивитися серію за серією. А дебют на хвилинку був ще 2013 року. Ось так і летить життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Origami |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Жанр | Анімалістика |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Рівень складності | 4 |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова декоративна рамка | Без рамки |
| Розмір картини | 40*50 см |
- Ціна: 322 ₴
